podkład do makijażu Loreal True Match

Jak uzyskać efekt matu na skórze?

Już naprawdę wiele kobiet boryka się z problemem szybko przetłuszczającej się skóry twarzy. Efekt matu jest więc bardzo pożądany. Na szczęście można go uzyskać za pomocą odpowiedniego makijażu.

Taki makijaż warto rozpocząć od nałożenia kremu matującego. Nie może on być zbyt tłusty, dlatego powinien delikatnie nawilżać skórę. Dodatkowo, warto również wykorzystać podkład Loreal True Match (http://www.cocolita.pl/podklady/loreal-true-match-the-foundation-podklad-n2-vanille). Należy nałożyć jego niewielką ilość i rozprowadzić dokładnie po całej twarzy. Zbyt gruba warstwa takiego fluidu mogłaby bowiem jeszcze bardziej przetłuścić cerę. Następnie należałoby „przypruszyć” ją delikatnie pudrem matującym. Najlepszym wyborem będzie puder w kamieniu. Wystarczy nałożyć go na gruby pędzel i omieść nim całą twarz. Czynność można kilkukrotnie powtarzać w ciągu całego dnia. Wystarczy mieć taki puder zawsze przy sobie i skorzystać z niego, w razie zbyt szybko przetłuszczającej się cery.

A w poprawkach takiego makijażu bardzo przydatne będą również specjalne bibułki matujące. Wystarczy delikatnie przyłożyć je do skóry twarzy. Takie bibułki ściągają nadmierną ilość sebum i przywracają twarzy idealny, naturalny wygląd. Dzięki nim można całkowicie pozbyć się problemów z przetłuszczającą się skórą.

Tags: