Bourjois - podkład do makijażu - zdjęcie

Rozświetlona cera? Tylko z Bourjois!

Wiele kobiet od codziennego makijażu wymaga przede wszystkim dwóch cech: trwałości oraz naturalnego wykończenia. Zależy nam, aby cera była rozświetlona, promienna, a wszelkie niedoskonałości dokładnie zatuszowane.

Marzenia o promiennej i jednolitej cerze

Przy wyborze idealnego podkładu, koniecznie musimy zwrócić uwagę na to, czy pasuje kolorem do odcienia naszej szyi. Ponadto, przeczytajmy również skład tego produktu. Przed zakupem zasięgnąć informacji w internecie. Jednym z najpopularniejszych podkładów, posiadających bardzo dobre opinie jest kosmetyk z wyższej półki drogeryjnej, czyli Bourjois Healthy Mix.

O podkładzie Bourjois

Słynny podkład Bourjois cechuje się średnim kryciem oraz naturalnym kolorem. Jest on również niebywale trwały – potrafi utrzymać się na naszej twarzy praktycznie przez cały dzień. Ponadto, nie tworzy on „efektu maski”, ani nie zbiera się w załamaniach i zmarszczkach.

Aby stworzyć piękny i codzienny makijaż z tym kosmetykiem, należy nałożyć go pędzlem lub specjalną gąbeczką, a następnie delikatnie przypudrować. Jeśli chcemy jeszcze bardziej ożywić twarz, możemy dodać na policzki odrobiny różu – najlepiej o odcieniu brzoskwiniowym. Naturalny efekt gwarantowany!

Tags: