Bourjois - sypki puder - zdjęcie

Korzystaj z pudru – warto!

Puder, jako kosmetyk, który utrwala lub poprawia makijaż ma całe rzesze zwolenniczek. Trudno się temu dziwić – jak można być przeciwnikiem czegoś, co w sposób bardzo istotny jest w stanie poprawić nasze życie? Nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady – doskonale wszystkim wiadomo jak ważny i istotny jest wpływ naszego wyglądu na nasz ogólny wizerunek oraz nasze samopoczucie.

A nie ma nic gorszego, nie ma większego ciosu dla naszego wizerunku niż niewykończony makijaż i na przykład błyszczący nos.

Wyglądaj perfekcyjnie

Puder prasowany, taki ja na przykład puder Bourjois – świetnie nadaje się do poprawienia makijażu. Dzięki kompaktowemu i wygodnemu zamknięciu można taki puder nosić zawsze przy sobie, a dzięki dołączonemu aplikatorowi – poprawa makijażu zajmuje dosłownie chwilkę. Chwilkę, którą warto poświęcić po to, by poprawić swój wygląd, a w rezultacie również samopoczucie.

Rodzaje pudrów

Puder prasowany nie jest jedynym, który polecany jest do codziennego stosowania. Innym, równie popularnym pudrem będzie puder sypki – idealny do wykończenia makijażu. Poza nimi spotkamy jeszcze puder w kulkach lub puder brązujący – który ma na celu wymodelowanie naszej twarzy w sposób, w jaki byśmy sobie tego życzyli.

Tags: