Zadbaj o dłonie

Dłonie są wizytówką zadbanej kobiety. Żadna z nas nie pozwoli sobie na odstające skórki, brak nawilżenia, czy nie pomalowanie płytki paznokciowej, chociażby w kolorze naturalnym, bądź samą odżywką – dla nabłyszczenia.

Modne paznokcie, to nie koniecznie oznacza sztuczne paznokcie, czy paznokcie robione w salonie kosmetycznym. O swoje dłonie możesz zadbać w domu, dzięki korzystaniu ze specjalnych przyborów, które pomogą Ci w pielęgnacji i osiągnięciu wymarzonego efektu.

Akcesoria do paznokci dostępne na rynku, to – oprócz podstawowego zestawu do manicure, czyli patyczków odsuwających skórki, paznokci, odżywek, olejków, nożyczek – ozdoby do paznokci, czy patyczki i lakiery do robienia wzorów. Warto zastanowić się, jaki efekt chcemy osiągnąć, bo jeżeli nasze zdolności plastyczne są wysokie, z pomocą filmików instruktażowych zamieszczonych w Internecie, możemy wyczarować na swoich dłoniach każdy wzór, którym chwalą się zagraniczne gwiazdy.

Akcesoria do paznokci wcale nie muszą być drogie, jeżeli znajdziemy w swojej okolicy hurtownię, bądź tani sklep internetowy. Warto dogadać się z koleżankami, które być może też zdecydują się na zamówienie, dzięki czemu obniżymy koszty przesyłki. Zadbane paznokcie to zadbana Ty!

Tags: