paleta cieni do brwi

Cienie do brwi i ich zalety

Dbałość o dobrze wykonany makijaż oznacza podkreślenie wszystkich części twarzy w tym także i brwi. Sklepy kosmetyczne posiadają bogatą ofertę produktów przeznaczonych zarówno do makijażu jak i pielęgnacji. Producenci kosmetyków do brwi dbają by ich produkty były najwyższej jakości. Popularnym na rynku kosmetykiem przeznaczonym do makijażu tej części twarzy są cienie do brwi.

Można je spotkać w wersji pojedynczej lecz najlepszym rozwiązaniem okazują się zestawy zawierające dwa odcienie brązu wraz z pędzelkiem do ich nakładania i szczoteczką do dobrego ułożenia. Niektórzy producenci do zestawu dokładają również wosk pozwalający nie tylko na ładnie ułożenie brwi lecz również na utrwalenia koloru. Są panie nakładające cienie na brwi na mokro, w tym celu moczą pędzelek w wodzie. Metoda ta pozwala na bardziej wyrazistą barwę cienia. Cień do brwi daje delikatny efekt, lub pozwala na wyrysowanie graficznej, idealnej mocnej linii brwi, zależy to od intensywności malowania, a także od ilości naniesionych na brwi warstw cieni.

Dobra jakość cieni gwarantuje, że nie będą one zbyt sypkie i nie pozostawią śladów na innych częściach twarzy. Walorem stosowania cieni do brwi jest również to, że z ich pomocą wypełnione zostaną ubytki w brwiach bez efektu przerysowania.

Tags: