kosmetyki

Łowczyni kosmetycznych okazji

kosmetykiKobiety są często w stanie wydać fortunę, jeśli chodzi o pielęgnację urody i makijaż. Zwłaszcza jeśli stosują dużo kosmetyków i codziennie się malują. Ratunkiem dla portfela takich kobiet mogą być promocje i obniżki. W ten sposób niejednokrotnie udaje się kupić markowy produkt nawet za połowę ceny! Gdzie i w jaki sposób poszukiwać promocji, by nikt nie zgarnął nam okazji sprzed nosa?

Gazetki reklamowe

Warto zorientować się czy nasz ulubiony sklep z kosmetykami drukuje własne gazetki reklamowe. Przy następnych zakupach zapytajmy o to sprzedawczynię. Gazetki są dość często aktualizowane i często dostarczane są nawet bezpośrednio do domu. W wolnej chwili możemy je przejrzeć i znaleźć coś dla siebie. Inne drogerie, np. internetowy sklep z kosmetykami Cocolita stawiają z kolei na marketing w internecie i promocyjne oferty możemy znaleźć np. zapisując się do newslettera.

Promocje internetowe

Każda szanująca się drogeria internetowa oferuje okazjonalne promocje, aby skusić potencjalnych nabywców. W niektórych dodatkowe zniżki proponowane są dla stałych klientów! Częste zakupy zaczynają się nam wtedy jeszcze bardziej opłacać. Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami oferowanymi przez drogerię internetową, warto zapisać się do newslettera. Pracownicy sklepu dostaną wtedy jasną wiadomość o potencjalnym zainteresowaniu ich ofertą i będą przesyłać na twoją skrzynkę mailową informacje o aktualnych promocjach.

Tags: