hybrydowy lakier Semilac

Nowa baza witaminowa do lakieru hybrydowego Semilac

Niedawno miała miejsce premiera bazy witaminowej pod lakiery Semilac. Produktowi już przybywa zadowolonych fanek.

Opinie o bazie

Zdaniem użytkowniczek, wielką zaletą bazy jest fakt, że w porównaniu do standardowej, dużo łatwiej zdjąć hybrydę. Po namoczeniu schodzi całymi płatami, nie trzeba skrobać paznokci, a przy tym dobrze się nakłada i utwardza. Na opinie o tym, czy i na ile polepsza się po niej stan paznokci, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Lepsza ochrona płytki paznokcia

Baza witaminowa pod lakier hybrydowy Semilac jest polecana przez producenta szczególnie do łamliwych, słabszych paznokci, gdyż działa na płytkę dużo delikatniej niż wersja podstawowa bazy. Trwałość manicure hybrydowego wykonywanego przy użyciu tej bazy i lakieru hybrydowego oraz topu tej samej marki to 21 dni. Baza zawiera witaminy E oraz B5 i jak inne bazy, zwiększa przyczepność lakierów do powierzchni płytki. Jest utwardzalna w lampie UV/LED. Nadaje się świetnie również do stosowania pod produkty z serii hard/hardi. Objętość opakowania to jak zwykle 7 ml.

Bazę witaminową powinien mieć już w ofercie każdy dobrze zaopatrzony sklep z lakierami Semilac. Można też ją nabyć bezpośrednio w sklepie internetowym producenta.

Tags: