Must have na lato dla każdego!

Marka Semilac sukcesywnie poszerza swoje kolekcje lakierów hybrydowych o nowe kolory. Gama kolorystyczna jest już na tyle duża, że śmiało możemy wybierać ulubione kolory na każdą porę roku. Zbliża się lato. Jest to okres, kiedy lubimy podkreślać swoją wakacyjną opaleniznę. Możemy to zrobić również za pomocą lakieru hybrydowego od Semilaca w odcieniu 130 Sleeping Beauty.

Neonowa brzoskwinka
Kolor sleeping Beauty jest brzoskwiniowym pastelowo-neonowym odcieniem. Jednak nie jest on zbyt nachalny i jarzący, więc śmiało możemy go nosić do pracy. Barwa jest jasna, lekko rozbielona, wpadająca lekko w róż. Aby uzyskać pełne krycie, warto na bazę nałożyć kolor biały, a następnie nałożyć dwie warstwy lakieru hybrydowego.

Lato na pazurach
Kolor jest idealny na letnie miesiące. Przepięknie podkreśla opaleniznę i przykuwa spojrzenie wszystkich dookoła. Super komponuje się zarówno z czarnymi, białymi, jak i kolorowymi stylizacjami. Manicure warto wzbogacić zdobieniami takimi jak: syrenka, efekt lustra, cyrkonie, dżety, efekt holo lub wzorki (malowane stylografem lub odbite ze stempla). Możecie być pewni, że z takim kolorem na paznokciach niejedna osoba zwróci na Was uwagę!

 

Tags: