Jesteś gotowa na lato?

rimmel-wake-me-up-podkladTwoim postanowieniem noworocznym było zgubienie zbędnych kilogramów i zadbanie o formę na lato. Przez wiele miesięcy biegałaś na siłownię, żeby w wakacje wbić się w kuse bikini. Dbałaś o dietę, regularność posiłków, picie wody, a także aktywność fizyczną. Po zimie zaczęłaś dbać o swoją skórę, aby ją zregenerować. Stosowałaś wszelkiego rodzaju olejki, peelingi, balsamy. Cierpiałaś u kosmetyczki, aby laserowo pozbyć się niechcianego owłosienia. Nakładałaś specjalne maski na włosy, aby przygotować je na przyjęcie słonecznych refleksów. A twarz? Czy nie zapomniałaś o swojej cerze

Rozświetlenie w parę minut!
Jeśli Twoja twarz, pomimo odpowiedniej pielęgnacji nie wygląda tak, jakbyś tego chciała, a latem nie chcesz nakładać ciężkich produktów, powinnaś rozejrzeć się za podkładem rozświetlającym. Ujednolici koloryt, nie obciąży skóry, doda pięknego błysku naszej cerze. Jednym z takich podkładów, który jest zarazem jednym z najbardziej polecanych, jest podkład Rimmel Wake Me Up.

Nawilżenie pod kontrolą
Niesamowicie dużym plusem tego produktu, jest to, że nawilża naszą skórę oraz nie podkreśla suchych skórek. Pozwala na budowanie krycia, które należy raczej do średnich. Podkład jest lekki, więc jest idealny na lato. Dodatkowo efekt rozświetlonej buzi idealnie podbije naszą wakacyjną opaleniznę!

Tags: