Estee Lauder Double Wear- idealny podkład na wielkie wyjścia

Aby znaleźć idealny podkład do twarzy, trzeba się nieraz bardzo natrudzić. Ciężko znaleźć kosmetyk, który zamaskuje wszystkie niedoskonałości skórne, wygładzi naszą cerę i przez cały dzień pozostanie na miejscu.

Płynny Photoshop
Estee Lauder Double Wear jest jednym z tych podkładów, które spełnia wszystkie oczekiwania względem jakości. Jest on płynnym ‘Photoshopem’, który stworzy na naszej twarzy idealnie wyglądającą taflę. Jeżeli masz zmiany i blizny potrądzikowe, rumień, popękane naczynka, czy inne plamy na twarzy- ten podkład idealnie zakryje każdą z nich!  

Niezawodna trwałość na co dzień i na większe wyjścia
Kosmetyk wytrzyma 16h na twarzy, więc idealnie nadaje się na każdą imprezę- w klubie, w domu, a nawet na własny ślub! Jeżeli więc chcesz się poczuć na co dzień jak gwiazda z czerwonego dywanu, z idealnie wygładzoną cerą, koniecznie zaopatrz się w ten fenomenalny podkład! Produkt jest luksusowy i selektywny, w związku z czym posiada też adekwatną co do jakości cenę. Warto jednak wydać każdą złotówkę, jeżeli zależy nam na mega trwałości przez cały dzień i nieskazitelnej cerze.

Tags: