Bourjois podkład Always Fabulous

Podkłady marki Bourjois

Jeżeli chodzi o drogeryjne kosmetyki do makijażu, to bez wątpienia świetną renomą cieszy się Marka Bourjois pochodząca się z Francji. Podkład Bourjois to już kultowy kosmetyk dedykowany dla kobiet szukających naprawdę świetnego krycia, ale też cery rozświetlonej i pełnej blasku. Co więcej podkłady Bourjois można kupić w drogerii Cocolita za kilkadziesiąt zł, zatem kosmetyki dostępny pod względem cenowym.

Podkład do twarzy Bourjois

Marka ma w swoim portfolio kilka różnego rodzaju fluidu. Są podkłada dedykowane dla kobiet szukających bardzo dobrego krycia i trwałości na co dzień, są też produkty lekkie, które mają delikatną konsystencję i nigdy nie stworzą tak zwanego efektu maski. Dzięki temu każda kobieta może dobrać fluid perfekcyjnie do typu swojej cery. Po nałożeniu świetnie rozprowadza się on i stapia ze skórą, dzięki czemu makijaż prezentuje się nienagannie przez wiele godzin.

Czym utrwalić podkład Bourjois?

Makijaż długo trzymał się na twarzy i wyglądał świeżo, trzeba go jednak czym utrwalić. Podkład Bourjois można delikatnie przypudrować za pomocą kosmetyków w kamieniu tej samej marki. Efekt pięknej cery gwarantowany, a to wszystko za stosunkowo nieduże pieniądze. Te kosmetyki można rekomendować dla kobiet szukających bardzo dobrej jakości za niewygórowane kwoty. Są one chętnie stosowane między innymi przez Francuzki. To właśnie we Francji marka ma swoje korzenie i ma tam status kultowej.