apis - maska oczyszczająca z błotem z morza martwego

Mineralna pielęgnacja skóry z marką Apis

Salony SPA mają coraz więcej fanów. Dobre samopoczucie i gładka skóra to tylko kilka zalet korzystania z takich zabiegów. Na szczęście, istnieją sposoby na urządzenie sobie domowego SPA. Z pomocą przychodzą kosmetyki Apis z minerałami z Morza Martwego.

Właściwości minerałów z Morza Martwego

Sól z Morza Martwego zawiera wiele związków i minerałów m.in.: magnez, potas, cynk, wapń, żelazo, jod. Posiada sporo właściwości leczniczych oraz kosmetycznych, które chętnie wykorzystywane są w produktach drogeryjnych (np. kosmetyki Apis). Jej główne zalety to:

– łagodzenie stanów zapalnych,

– ujędrnianie,

– regeneracja,

– nawilżanie i odżywanie.

Dodatkowo, przynosi ulgę m.in. w atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy i trądziku. Marka Apis kosmetyki traktuje jako profesjonalną i naturalną pielęgnację- dlatego preparaty z minerałów z Morza Martwego grają w nich pierwsze skrzypce.

Dobrodziejstwo natury zamknięte w opakowaniu

Stosowanie naturalnych metod pielęgnacji skóry jest obecnie bardzo pożądane. Wiele osób decyduje się na dbanie o nią za pomocą wyciągów roślinnych lub ziołowych mieszanek. Połączenie natury i rozwiązań technologicznych zapewnia skuteczność w łagodzeniu podrażnień, odżywaniu skóry oraz oczyszczaniu jej z toksyn w najmniej inwazyjny sposób (sprawdzą się tutaj np. produkty Apis z olejem z konopi).

Zabiegi z użyciem naturalnych kosmetyków to skuteczność dla skóry i najlepsze doznania dla zmysłów- dostępne dla każdego.