zestaw do paznokci od Hi Hybrid

O piękne dłonie może zawalczyć każda z nas

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. By prezentowały się pięknie trzeba zadbać nie tylko o skórę dłoni, ale przede wszystkim o paznokcie. Pomalowane paznokcie dodają klasy, seksapilu i pewności siebie. Mogą wyrażać nastrój kobiety, jej charakter i osobowość. O wszystko to można zadbać w zaciszu domowym, wykorzystując odpowiedni zestaw do robienia paznokci.

Piękne dłonie w kilku krokach

Kobieta powinna znaleźć choć raz w tygodniu chwilę tylko dla siebie i urządzić sobie prawdziwie domowe SPA. Doprawdy każda na to zasługuje. Pielęgnację dłoni warto rozpocząć od peelingu. Można wykonać go samodzielnie – to bardzo proste. Wystarczy wymieszać dwie łyżki cukru z oliwką i już mamy gotowy kosmetyk. Tak niewiele, a tak skutecznie wypielęgnuje dłonie. Warto mieć w domu choć jeden porządny zestaw do stylizacji paznokci. W takim zestawie znajdziemy cążki do wycinania skórek, dobry pilniczek, polerkę oraz olejki pielęgnujące. Wystarczy kilka chwil, by zachwycać się pięknymi dłońmi.

Trwałość stylizacji paznokci

Zwykły manicure nie jest zbyt trwały, szczególnie jeśli kobieta ma paznokcie podatne na zniszczenia. Można w takim przypadku zainwestować w zestawy do paznokci hybrydowych. Jest to metoda zdecydowanie trwalsza, dzięki niej można cieszyć się nieskazitelnymi paznokciami nawet do dwóch tygodni. Zestawy do paznokci hybrydowych są jednak droższe od tych zwykłych – przede wszystkim w takim zestawie znajduje się specjalna lampa, która nie należy do najtańszych. Mimo wszystko jest to warta polecenia propozycja dla kobiet pragnących uzyskać trwały efekt stylizacji paznokci.