krem Effeclar La Roche Posay

Niedoskonałości cery można się pozbyć!

Wiele już osób przekonało się, że trądzik lub choćby pojedyncze niedoskonałości cery, takie jak nadmierne przetłuszczanie czy zaskórniki, nie są już typowe dla wieku dojrzewania. Wobec tego nie zawsze można mieć nadzieję, że znikną kiedy skończy się burza hormonów w organizmie, a czasem nawet w późniejszym wieku pojawiają się u osób, które nigdy nie miały problemów z cerą. Na szczęście z problemami tymi można walczyć – choć nie jest to najłatwiejsze.

Kluczowa pielęgnacja

Na pojawianie się problemów takich jak zaskórniki, pryszcze, nadmierne przetłuszczanie czy przebarwienia skóry ma wpływ wiele czynników i ich wyeliminowanie może znacznie pomóc. Najważniejsza jest jednak pielęgnacja. Osoby, które chcą od razu zadziałać radykalnie i skutecznie pomóc swojej skórze, mogą sięgnąć po krem Effaclar Duo od La Roche Posay. Nie jest to zwykły kosmetyk, a środek o silnym oddziaływaniu na skórę, który wpływa na przyczyny pojawiania się niedoskonałości, a nie tylko doraźnie je zwalcza. Jest to dobre uzupełnienie stosowanej pielęgnacji, na przykład środków do mycia i złuszczania. Effaclar Duo działa jednak na tyle silnie, że może pomóc nawet sam jeden.

Czego można się spodziewać?

Systematyczne stosowanie dobrego preparatu może przynieść znacznie lepsze skutki niż wiele podejmowanych do tej pory, mało skutecznych działań. Oferowany przez markę La Roche Posay Effaclar Duo to krem o działaniu leczniczym, który można porównać do środków przepisywanych przez dermatologów. Usuwa on wszelkie niedoskonałości.