krem do włosów Garnier Botanic Therapy

Czy warto postawić na serię Botanic Therapy od Garnier?

Seria Botanic Therapy od Garnier zyskała spore uznanie osób ceniących sobie naturalny skład. Produkty do włosów z omawianej linii bazują przede wszystkim na wyciągach roślinnych, które stanowią źródło drogocennych związków odżywczych. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy posiadają włosy zniszczone oraz osłabione. Kosmetyki Botanic Therapy Garnier to szampony, odżywki i maski, które występują w wielu różnych wariantach (zobacz produkty Botanic Therapy tutaj). Są one przeznaczone do stosowania w warunkach domowych.

Odżywianie włosów z linią Botanic Therapy

Garnier Botanic Therapy to skuteczny sposób na to, aby dogłębnie odżywiać oraz wzmocnić włosy. Naturalne składniki (np. awokado, zielona herbata, masło shea, olejek arganowy, olejek kokosowy) dobroczynnie wpływają na cebulki, co zmniejsza intensywność wypadania włosów. Kosmetyki Botanic Therapy Garnier działają także ochronnie, dzięki czemu negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych stanowi mniejsze zagrożenie. Jest to istotne dla tych, którzy często stylizują włosy oraz narażają je na ekstremalnie wysokie temperatury.

Gruntowne nawilżenie z Garnier Botanic Therapy

Produkty z serii Garnier Botanic Therapy zapewniają gruntowne nawilżenie włosów, co znakomicie wpływa na ich kondycję. Dodatkowym plusem jest fakt, że przeciwdziałają one nadmiernemu wypadaniu oraz łamliwości. Fryzura zyskuje zdrowego blasku, dzięki czemu prezentuje się atrakcyjnej. Lśniące, a zarazem miękkie włosy są podatne na stylizację, więc uzyskanie pożądanego efektu nie będzie stanowić wyzwania.

Prosta aplikacja produktów Botanic Therapy

Seria Botanic Therapy od Garnier jest przyjazna środowisku naturalnemu. Na specjalną uwagę zasługują ekologiczne opakowania, które są poddawane recyklingowi. Kosmetyki wytwarzane są z poszanowaniem praw natury. Priorytetem jest zminimalizowanie odpadów oraz zużycia energii elektrycznej i wody. Plusem jest także redukcja emisji CO2. Opisywane produkty do włosów są proste i przyjemne w stosowaniu. Wystarczy jedynie stosować się do zaleceń producenta. Kosmetyki występują w tak wielu wariantach, że bez trudu można dopasować je do typu włosów.