kalendarz adwentowy dla dziewczyn You Are The Revolution

Kalendarz adwentowy z kosmetykami umili czas oczekiwania

Adwent to wyjątkowy okres, który poprzedza wyczekiwany przez wiele osób czas świąteczny. Jest to odpowiedni moment aby na początku rozpocząć intensywne przygotowania do rodzinnego świętowania ale można go sobie również świetnie umilić inwestując w wyjątkowy kalendarz, pełen niespodzianek i wyjątkowych produktów. Kalendarz adwentowy na stronie https://www.cocolita.pl/kalendarze-adwentowe dostępny jest w różnych formach, z zawartością dedykowaną dzieciom, kobietom a także mężczyznom. Wersja z popularnymi kosmetykami do pielęgnacji bądź makijażu przypadnie do gustu każdej kobiecie, niezależnie od wieku.

Kosmetyczny kalendarz adwentowy umili okres przedświąteczny

Zabawa z kalendarzem polega na otwieraniu codziennie jednego okienka, które kryje niespodziankę przez cały okres trwania adwentu. Kalendarze dla dorosłych są bardzo ciekawe,  a stworzone przez znane firmy gwarantują wysokiej jakości zawartość. Kalendarze adwentowe z kosmetykami umożliwiają przetestowanie wielu różnych produktów zamieszczonych w pomniejszonych wersjach. Jeśli chodzi o kalendarze kosmetyczne wewnątrz można znaleźć między innymi krem pod oczy, krem na dzień bądź na noc, maskę intensywnie regenerującą, żel do mycia, tonik, płyn do demakijażu a nawet kosmetyki kolorowe, na przykład pomadkę, cienie do powiek, sypki puder oraz praktyczne akcesoria ułatwiające profesjonalną aplikację produktów.

Cena kalendarza oscyluje najczęściej w granicy stu złotych, a ilość kosmetyków jest zaskakująca.

Kalendarz adwentowy doskonałą propozycją upominku

Kosmetyczny kalendarz adwentowy wypełniony produktami od znanej i lubianej firmy stanowi świetny pomysł na upominek dla bliskiej kobiety. Coraz częściej dostępne są również wersje dedykowane panom, które zawierają takie produkty jak pianka do golenia, woda toaletowa, kosmetyki do pielęgnacji brody i włosów oraz różnorodne kremy i balsamy. Po otwarciu wszystkich okienek stworzy się pokaźna kolekcja kosmetyków z tej samej serii. Kalendarz adwentowy przyniesie mnóstwo radości i dziecięcej ciekawości podczas szukania odpowiednich numerków i otwierania okienek.